Máme zabezpečené sklady

Jednou z nejdůležitějších činností Profigroup Plus je zabezpečení skladů. Chápeme, že nám svěřujete svůj majetek a uděláme vše pro to, abychom se vám o něj během skladování postarali co nejlépe. Všechny naše sklady jsou suché, větrané a zabezpečené kamerovým systémem.

Do skladů Profigroup se nedostane nikdo nepovolaný. Přístup má jen několik určených a vyškolených pracovníků firmy, nikdo jiný do skladů nesmí. Na váš nábytek se samozřejmě kdykoliv po předchozí domluvě můžete přijet podívat a vše zkontrolovat. Vstup je ale opět možný pouze s naším zaměstnancem, který vás dovede nejkratší cestou k vaší kóji a pak zase zpět.

Skladování na krátkou dobu

Pokud si vyberete krátkodobé skladování, můžete si zvolit jakoukoliv dobu. Od jednoho týdne až po tři měsíce. Jestliže po uplynutí pronájmu skladu budete potřebovat dobu prodloužit, není to problém. Sami vám tuto variantu nabídneme, až vám budeme před koncem pronájmu kontaktovat.

Stejně je to i při dlouhodobém skladování. Můžeme rovnou sepsat smlouvu například na tři roky, ale také lze zvolit variantu na jeden rok s následným prodlužováním. Až budete chtít věci dovézt zpět ze skladu, postaráme se o vše potřebné a nábytek i drobnosti vám dovezeme.

Platba za skladování

Jediné pevně dané pravidlo co se týká platby za skladování je to, že při odvozu vašich věcí do skladu musíte zaplatit kromě odvozu také za miminálně první měsíc skladování. Bez toho nebudou vaše věci do skladu odvezeny. Další platby už je poté možno rozložit dle vašich možností - měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo na celý rok.

Jsme otevření jakékoliv diskuzi. Nebojíme se nových výzev. V našich skladech můžete mít uskladněný nábytek, pneumatiky, krabice, zahradní vybavení... Podrobnosti o možnostech skladování najdete v sekci nejčastějších dotazů.

Kontaktujte nás s poptávkou

Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou skladů. Nabídneme vám nejbližší volné prostory za rozumné ceny. Skladování Profigroup Plus je tu pro vás!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace