Budete rekonstruovat byt či dům a nemáte kam uschovat nábytek? Snadná pomoc! My pro váš nábytek dojedeme a uskladníme jej v našich skladech.

Skladování i s odvozem nábytku

Ano, přesně takovou službu nabízíme. Až budete potřebovat uschovat svůj nábytek před nájezdem řemeslníků, o vše se postaráme. Stačí nám zavolat, domluvit si velikost skladu a dobu pronájmu skladu. K této službě vám automaticky nabízíme službu stěhování do skladu, která je však zpoplatněna zvlášť, a tak pro vás rozhodně není povinností ji využít.

montáž postele

Do našeho skladu v Praze, Příbrami nebo Berouně si své věci samozřejmě můžete dovézt i sami. Ale ruku na srdce, není pohodlnější nechat vše na jedné firmě? Naši kluci jsou zkušení stěhováci, kteří mají za sebou tisíce stěhování po Praze i mimo ni, a tak si můžete být jistí, že bude o váš nábytek postaráno s maximální péčí.

Půjčíme vám kvalitní boxy

Naše sklady jsou suché, pravidelně větrané a čisté. Navíc je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu hlídají bezpečnostní kamery. Pro skladování nábytku, například i toho starožitného, jsou tedy naprosto ideální. Každý zákazník má v našich halách své místo, ke kterému nemá přístup nikdo nepovolaný. Pohyb osob po našich skladech je možný vždy pouze v doprovodu vyškoleného pracovníka Profigroup.

stěhování Praha

Pokud budete chtít uskladnit drobnosti, knihy, hračky a podobně, budete potřebovat krabice. Zde doporučujeme opravdu pečlivě zvážit, jak dlouho budou věci ve skladu a jak si přejete je skladovat. Papírové krabice totiž po nějakém čase ztratí svou pevnost, ať už je na vině přirozená vlhkost vzduchu nebo tlak dalších krabic naskládaných na ní.

Pro tyto případy nabízíme skladování vašich drobností v kvalitních a odolných plastových boxech. Tyto boxy nabízíme pro skladování s výraznou slevou oproti půjčovnému pro stěhování, a to až o polovic. Informujte se u našeho operátora, jaké máte možnosti.

Kontaktujte nás

Ať už potřebujete pouze skladování nebo skladování se stěhováním nebo skladování se stěhováním a zapůjčením plastových boxů, kontaktujte našeho specialistu na tel. č. 776 776 775 nebo mailem na info@profigroup.cz. Obratem se vám ozveme.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace