Nabízíme pronájem skladů v Praze za nejlepší ceny a to na krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Získejte prostor pro vaše podnikání

Pro začínající podnikatele se jistě nevyplatí nákup skladů nebo velkých prostor. Uložte proto svůj inventář do pronajatého skladu. Vybrat si můžete velikost skladu přímo pro vaše potřeby a není žádný problém si sklad vyměnit za větší či menší. Naše sklady PROFIGROUP jsou vybavené moderním kamerovým systémem. Díky přístupnosti 24/7 nemusíte mít obavu, že ke svému vybavení nebudete mít přístup. 

Udělejte si místo ve svém bytě

Moderní interiéry nepočítají s velkými vestavěnými skříněmi. Naopak. V současnosti se staví moderní byty a architekti se při rekonstrukci snaží dostat co nejvíce prostoru i do těch nejmenších městských apartmánů. Neinvestujte zbytečně vysoké částky do sklepních kójí. Jednoduše si pronajměte sklad, do kterého můžete uložit veškerý inventář i vaše osobní věci. 

Získejte místo v kanceláři

Každý podnikatel je ze zákona povinen uchovat své daňové přiznání včetně veškerých účetních dokladů v archivu pro případ, že přijde kontrola. Jenže pokud máte zaměstnance nebo patříte mezi úspěšné podnikatele, jistě vám papíry brzo budou přetékat ze šanonů. Přitom kancelář je prostor, kde se setkáváte se svými obchodními partnery i novými klienty. Zrenovujte svou kancelář, která se stane reprezentativním místem a všechny věci, které akutně nepotřebujete mít po ruce, uložte do našich skladů k pronájmu.

Výhody skladů k pronájmu

Objednejte si sklad právě nyní

Obraťte se na naše specialisty a nechce si poradit s výběrem vhodné skladové kóje pro vaše účely. Spočítáme vám cenu šitou na míru vašim potřebám za pronájem skladu v Praze.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace