Do skladu vše odvezeme

Skladování od Profigroup v Praze, Berouně a Příbrami si získalo rychle oblibu. V našich skladech mají své věci uskladněny velké firmy i domácnosti. Skladujeme od jedné skříně po vybavení celého patra nadnárodní firmy.

Naše skladové prostory se neustále rozrůstají, vycházíme vstříc našim zákazníkům a vždy pro ně máme připravené prostory na míru. Objednání skladování je velmi jednoduché a přehledné.

Vše přehledně na jednom místě

Na našich stránkách najdete vše potřebné už na pár kliků. Většina informací je na úvodní stránce. Nemáme potřebu cokoliv skrývat. Ceny jsou jasně dané, bez jakéhokoliv kontaktu si sami můžete spočítat cenu za měsíc pronájmu dle vlastních potřeb.

K určení ceny potřebujete dva hlavní faktory - velikost prostoru a délku pronájmu.

Co se týká velikosti prostoru, vždy mějte na paměti, že do velikosti vaší kóje se přičítá i metrová ulička, potřebná pro manipulaci. Naším cílem je vaše spokojenost a tak není problém dávat některé věci na sebe v zájmu ušetření místa a tedy nižšího pronájmu.

Je však potřeba počítat s tím, že čím déle budete mít věci uskladněny, tím nižší musí být výška věcí na sobě. Nábytek a zejména pak krabice totiž neustále "pracují" a při delší zátěži se mohou zhroutit. Je tedy lepší si za nějaký ten metr připlatit.

Délku pronájmu máme kvůli přehlednosti v základní nabídce na jeden, tři a dvanáct měsíců. Není však žádný problém domluvit se na jakékoliv jiné délce.

Zkušenosti se stěhováním

Naši pracovníci mají spoustu zkušeností se stěhováním, vyklízením i skladováním. Nebojte se na nás obrátit se svou poptávkou.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace