Firem, které vám nabídnou uskladnění nábytku nebo jen krabic, je celá řada. Jejich nabídka se však liší jak cenou, tak i celkovým rozsahem nabízených služeb.

Skladování s odvozem

Mějte na paměti, že až budete chtít něco ze svého bytu uskladnit, budete to muset do toho skladu i dostat. Pak je samozřejmě možnost půjčit si dodávku a odvézt si to sám. Nebo najít firmu, která se postará o vše potřebné. Pokud si vyberete skladování od Profigroup, pak máte o několik starostí méně.

Ze všeho nejdříve si napište, co všechno budete chtít uskladnit. Urychlí to pak vaši komunikaci s dispečerem, který se vás právě na to hned ve druhé větě zeptá. Pokud máte trochu prostorové vnímání, můžete se pokusit virtuálně svůj nábytek k uskladnění poskládat k sobě, aby zabral co nejmenší plochu, ale přitom se nepoškodil. Vyjde vám rozměr zastavěné plochy, který bude jedním ze základů pro výpočet ceny.

Profigroup sklady jsou totiž složeny z několika flexibilně upravitelných kójí, čímž je zajištěno, že budete platit pouze vámi využité metry a nic navíc. Pokud tedy poskládáme vaše věci do deseti metrů čtverečních, zaplatíte deset metrů čtverečních plus potřebné uličky, aby se daly věci bezpečně uskladnit.

Jestli budete mít hotový soupis nábytku k uskladnění, bude vaším dalším úkolem zjistit, na jak dlouho chcete skladování využít. Ve většině firem, které nabízejí skladování, budete mít cenu za delší dobu skladování výhodnější, než když si necháte sklad pronajmout třeba jen na měsíc. Důvodem je poplatek za administrativu, který se přičítá ke každému skladnému. V případě, že je skladování na delší dobu, rozpočte se tento poplatek do více měsíců. Nájemné je pak levnější.

U firmy Profigroup nemusíte počítat, jak daleko je sklad od vašeho bydliště. Pro všechny zakázky totiž platí stejná kalkulace a zaplatíte vždy pouze za dobu nakládky plus paušálně 1 h na manipulační cesty. Jestli tedy budete mít věci ve skladu ve vedlejší ulici nebo na opačné straně Prahy nehraje pro konečnou cenu žádnou roli.

Kontaktujte dispečera

Náš odborník na skladování je vám k dispozici na tel. č. 776 776 775 od pondělí do pátku v čase od 9 h do 17 h. Mimo tento čas můžete zaslat SMS zprávu nebo mail a brzy vás budeme kontaktovat.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace