Pronajměte si sklad nebo skladovou kóji!

Výhody skladování

Chcete si udělat místo ve svém bytě a přemýšlíte, že zorganizujete své skříně tak, aby nebyly přeplněné oblečením a nejrůznějšími doplňky či sportovním vybavením? Jenže nemáte sklep, do kterého byste veškeré věci uložily? Skvělou alternativou úložných prostor můžou být sklady nebo skladové kóje. Pronájmem těchto prostor získáte bezpečné místo nejen pro své sezónní značkové oblečení a sportovní vybavení, ale také pro knihy, učebnice, hračky nebo vánoční dekorace, které nutně nemusíte mít ve skříni. Sklady se dají použít od jednoho metru čtverečního pro uložení jen několika krabic, až po velké sklady, kam můžete zcela bezpečně uložit vybavení domácnosti, skříně i historicky cenné předměty. 

Pronajměte si sklady od PROFIGROUP

Naše firma se specializuje na pronájem skladů a skladových kójí v Praze. Svým zákazníkům nabízíme moderní, čisté a suché sklady. Výhodou našich skladů je snadná dostupnost, možnost přístupu čtyřiadvacet hodin denně a to i o víkendech a svátcích. Všechny naše skladové kóje a sklady jsou monitorované kamerovým systémem, proto zaručujeme maximální bezpečí vašich uložených věcí. V případě potřeby je možné sklady vyměnit za větší či menší. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám mohou pomoci s odvezením inventáře z bytu do skladů a naopak. 

Výhody skladů od PROFIGROUP

Nechte si poradit s výběrem velikosti skladu

Nevíte, jak velký sklad si pronajmout? Obraťte se na naše specialisty, kteří vám poradí s výběrem vhodné skladové kóje nebo skladu. Nabízíme službu stěhování a manipulaci s těžkými předměty. Udělejte si doma pořádek a pusťte do svého bytu svěží vzduch. Nepotřebné věci uložte bezpečně do našich skladů

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace