Jsme velmi diskrétní

Dlouhodobé skladování

Potřebujete odvézt část nábytku z vašeho bytu do našeho skladu? Není problém! Zavolejte našemu dispečerovi nebo zanechte vzkaz na mailu a on s vámi vše vyřídí. Dlouhodobé skladování v Praze nebo jejím okolí dokážeme zařídit z pravidla do 48 hodin.

Diskrétnost a ochota

Nemusíte se bát, že sousedka zjistí, kam vaše věci vezeme. Od našich pracovníků se nikdo nepovolaný žádné informace nedozví. Diskrétnost je pro nás samozřejmost a uskladnění nábytku je jediné, o co se staráme.

Máme zkušenosti

Není to příjemné, ale děje se to. Partneři se rozejdou, rozhádají a pak si dělí věci. Už nejednou jsme do skladu vezli polovinu vybavení bytu tak, že druhý z partnerů o tom nevěděl. Je to smutná realita dnešních dnů, i tak končí některé vztahy.

Skladování na chvíli

V našich skladech nabízíme uskladnění od jednoho týdne do několika let. Pro věci k zákazníkovi sami přijedeme, zabalíme a odvezeme. Odpadá tak složitá koordinace více firem pro realizaci společné zakázky. Cena za stěhování se řídí ceníkem našich služeb, který najdete ZDE.

Cena na vyžádání

Cenu za skladování si sami pohodlně zjistíte na našich stránkách, stačí párkrát kliknout. Další možností je se nás přímo dotázat. Náš operátor vám pak na základě vašich informací vše sdělí. Skladování s námi je pohodlné a za rozumnou cenu.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace