Krátkodobé skladování

Když potřebujete vymalovat, nastává otázka, kam s nábytkem. Když jej dáte doprostřed pokoje, bude vám překážet. Navíc takto lze řešit pouze v bytech s malým počtem nábytku. Pokud máte více skříní, do toho stoly, gauč a další věci, je lepší se nábytku na chvíli zbavit.

Sklady v Praze

Firma Profigroup Plus s.r.o. nabízí všem zájemcům umístění nábytku i s jeho odvozem v suchých, větraných skladech v Praze a dalších městech - např. Příbram, Beroun. Velikost potřebného prostoru s vámi rád probere náš dispečer, se kterým si domluvíte i termín odvozu ke skladování.

Odvoz do skladu

Jelikož kromě skladování provozujeme i stěhování, máme k dispozici prostorná auta k odvozu vašeho nábytku. Pošleme k vám zkušenou partu lidí, která nábytek i drobnosti odborně odnese, zabezpečí proti poškození a ve skladu umístí na vámi pronajatý prostor. Skladování nikdy nebylo jednodušší!

Cena skladování

V krátkodobém skladování nabízíme prostory od 260 Kč/m. Cena je závislá na množství pronajatého prostoru ve skladu. Čím větší prostor si pronajmete, tím nižší cenu za metr získáte. Nájemné za sklad se platí při odvozu nábytku do skladu. Pokud vám zaplacený čas nestačí, není problém se domluvit na prodloužení pronájmu.

Vše v jednom

Skladování s Profigroup má velikou výhodu v tom, že zákazník společně s pronajatým prostorem získá také možnost odvozu a zpětného dovozu svých věcí. Nemusí tak pracně shánět jinou firmu a koordinovat činnosti. Zavolejte si o informace. Vše je jednoduché, rychlé a za rozumné peníze!

Kontakty

Můžete nám napsat mail, SMS nebo zavolat. Jsme vám k dispozici každý den, v jakoukoliv rozumnou denní dobu.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace