Máme k dispozici sklady o jakékoliv velikosti. Zajistíme pro vaši firmu uskladnění na dobu od jednoho měsíce po několik let. Pro vaše věci sami dojedeme a postaráme se o bezpečný převoz do skladu.

Levné skladování u dálnice

Máme hned několik skladů. Ty nejvyužívanější jsou přímo u sjezdu z dálnice a mají tedy bezkonkurenční dostupnost jak malými dodávkami, tak kamiony. Můžeme tak nabídnout našim zákazníkům levné skladování o jakékoliv velikosti a délce.

U našich skladů jsou i nájezdové rampy, takže vykládka je naprosto bezproblémová z jakéhokoliv typu auta. Ať už z našich dodávek, které nabízíme k dovozu nábytku do skladu, nebo vašeho pickupu či kamionu. Opravdu si poradíme s čímkoliv.

Obalování jako doplňková služba

V rámci odvozu vašeho nábytku do skladu nabízíme možnost obalení veškerých věcí do kvalitního obalového materiálu. Díky tomu budou vaše věci i po návratu ze skladu stále jako nové. Stačí je zbavit obalu a můžete je hned používat.

Naše sklady jsou pravidelně větrané, kvalitně zabezpečené a neustále hlídané kamerovým systémem. Do skladu nemá přístup nikdo nepovolaný a i s ukladateli je ve skladě neustále přítomen náš zaměstnanec.

Dlouhodobé skladování je levnější

Naše skladování nabízíme v mnoha cenových relacích, ty nejlevnější nabídky začínají kolem 190 Kč/m2. Díky cenové dostupnosti si naše služby může dovolit jak střední podnik, tak i jednotlivci. Jsme připraveni vyhovět všem v rámci našich možností. Ne vždy je k dispozici vám nejbližší sklad. V takovém případě nabízíme zajímavé slevy v kalkulaci dopravy.

Neváhejte a kontaktujte naše pracovníky. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku a rozhodnutí už je pak pouze na vás. Svěřte vaše věci do našich skladů.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace