Nabízíme skladové kóje za výhodné ceny. Navíc kromě suchého skladu a bezpečného uložení vám nabízíme i odvoz všech věcí.

Dvě služby od jediné firmy

Zákazník tak nemusí shánět a pracně koordinovat činnost dvou firem, když chce zajistit odvoz nábytku a jeho uskladnění. Profigroup se o vše postará. Domluví si s vámi termín a pak už jde vše hodně rychle.

V domluvený čas přijede naše auto s pracovníky. Váš nábytek se začne obalovat. Zde máte na výběr, jestli si nechat nábytek před odvozem do skladu nechat zabalit do streč fólie nebo kvalitněji do bublinkové fólie (doporučujeme). Když je vše připraveno na uskladnění, začnou naši kluci nosit nábytek do auta, případně do aut, je-li jich potřeba více.

Ve chvíli, kdy je vše bezpečně upevněno v autě, končí první poskytnutá služba - stěhování.

Skladování v čistých skladech

Volně na ni pak navazuje služba další - skladování. Do našeho skladu už s nábytkem zákazník jet nemusí. I to je další výhodou služby skladování od Profigroup. Zakázka pro vás vlastně končí ve chvíli, kdy je vše v autě a kluci od vás odjíždějí.

Do skladu už si naši pracovníci vše nanosí sami podle předem domluveného harmonogramu. Mají připravenou kóji podle domluvy a do ní nábytek umístí. Velmi dbáme na bezpečnost všech věcí, a to i s ohledem na délku uskladnění.

Zejména u krabic může nastat rozdílný pohled na věc mezi zákazníkem a námi. Zákazník chce pochopitelně své věci uskladnit na co nejmenším prostoru v rámci ušetření na nájemném. A tak by rád navršil krabice do maximální možné výšky. Jenomže to není možné.

Krabice by byly během uskladnění vystaveny velkému tlaku. Spodní patra by prostě dříve nebo později povolila a celá věž by se zřítila. Pak by mohlo dojít ke znehodnocení nejen krabic, ale i jejich obsahu. Proto jsme, co se týká výšky věže z krabic, neoblomní.

Bezpečné skladování

Celá kóje je jasně oddělena od ostatních zákazníků. Přístup do ní má jen určený zaměstnanec Profigorup a samozřejmě zákazník. Během doby skladování je možné si nechat dovézt část uskladněných věcí. Až přijde čas vrátit vše zpět, opět nábytek ve skladu naložíme a přivezeme kam budete chtít.

Služba skladování od Profigroup je velmi oblíbená. Naše služby využily již desítky firem a  domácností. Kontaktujte nás i vy se svou poptávkou, rádi ji zrealizujeme.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace