Nepřidělávejte si práci, když nemusíte. Firma Profigroup se o skladování postará za vás. Ať už potřebujete krátkodobé skladování nebo dlouhodobé skladování, jsme tu pro vás.

Sklad nadosah podle přání

Máme sklady po Praze i ve Středočeském kraji. Snažíme se co nejvíce vyhovět přání zákazníka, který hledá sklad v blízkosti bydliště. K dispozici máme několik skladů různé velikosti a různého vybavení. Všechny sklady jsou větrané, čisté, suché a hlídané.

Je dobré před prvotním kontaktem na dotaz ohledně skladování mít připravený alespoň přibližný počet kusů nábytku. Až nám pošlete poptávku, budeme se vás ptát na pár důležitých věcí a počet skladovaného nábytku bude jednou z nich.

Dalším důležitým bodem je místo odvozu do skladu. Právě podle místa, odkud se bude nábytek nebo drobnosti odvážet, budeme prvotně nabízet naše sklady. Některé jsou však dlouhodobě zamluvené, a tak se může stát, že vaše věci se povezou jinam. Ale nemusíte se bát, že by vás tím pádem vyšla služba dráž. Účtujeme všem stejně, bez ohledu na to, kam jejich věci vezeme k uskladnění.

O odvoz vašich věcí se bezpečně postarají kolegové z divize stěhování.

Dlouhodobé skladování

Cena skladování je závislá na velikosti zvolené kóje a délce pronájmu. Obecně platí, že čím větší kóje a čím delší skladování, tím výhodnější je cena za skladování. Navíc kromě skladování poskytujeme i službu stěhování, takže nemusíte poptávat více firem a vše máte od jedné. Služby tak na sebe skvěle navazují a vy nemusíte platit žádné prostoje.

Kontaktujte našeho obchodního zástupce na tel. č. 776 776 775 a on vám vše vysvětlí. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace