Skladování na jakoukoliv dobu

V našich skladech můžete mít uskladněný nábytek na jak dlouho budete potřebovat. Smlouvu standardně nastavujeme na měsíc, tři měsíce nebo rok, ale není problém se domluvit na jiných termínech.

Domluva na skladování probíhá většinou podle přání zákazníka. Pokud předpokládá, že bude mít rekonstrukci hotovou za dva nebo tři měsíce, uzavřeme smlouvu na dva měsíce s možností prodloužení o měsíc. Skladování se však dá bez potíží prodlužovat i opakovaně.

Ve skladech je sucho, teplo a bezpečno

Sklady Profigroup jsou zabezpečeny proti vloupání jednak alarmem a také hlídací službou. Ve všech našich skladovacích prostorech je sucho, teplo a pravidelně větráno. Vaše věci budou u nás v bezpečí a komfortu, jako by ani neopustily váš dům či byt.

V současné době disponujeme sklady v Praze, Berouně a Příbrami. V některých je dlouhodobě obsazeno a skladování pro nové zákazníky tedy směřujeme na další lokality. Zejména ve skladech mimo Prahu dokážeme zákazníkům nabídnout lákavou cenu za metr čtvereční.

Dlouhodobé skladování se vyplatí

Při cestě do zahraničí, velkých rekonstrukcích nebo opravách se vyplatí zamluvit sklad na delší dobu. Čím déle budete mít svůj nábytek v našem skladu, tím nižší měsíční nájemne budete mít. V současné době máme ve skladech poměr dlouhodobé skladování vs. krátkodobé skladování cca 60 ku 40 procentům.

Díky možnosti domluvit si s námi zároveň odvoz a následný dovoz nábytku, má Profigroup náskok před konkurencí, která většinou nabízí buď pouze stěhování nebo pouze skladování. My navíc umíme i vyklízení, takže pro nás není problém na jedné zakázce zajistit přesun části věcí na jinou adresu, části věcí do našeho skladu a část vyhodit na skládce.

Zavolejte si také o nezávaznou nabídku

Cenovou nabídku zasíláme zdarma. Řekněte nám, kolik toho chcete uskladnit a na jak dlouho a my vám obratem nabídneme vhodný sklad a měsíční nájemné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace