Nábytek z rodinného domu

Prohlídka rodinného domu

Po prvotním kontaktu zákazníkem - vyplněním formuláře, zasláním mailu nebo telefonátem - je domluvena prohlídka. Ta je důležitá pro určení množství pracovníků a aut, potřebných k odvozu. Rodinné domy stěhujeme už několik let, a to jak v Praze tak Středočeském kraji.

Příjezd stěhováků

V domluveném termínu se k vašemu domu dostaví naše parta stěhováků. Šéf party určí nejefektivnější postup, aby se nábytek vešel do přistavených aut a aby byl zajištěn proti posunu, poškrábání či jinému poškození. Veškerý nábytek je obalen do bublinkové fólie.

Odvoz do skladu

Po naložení všech věcí pro skladování odveze naše parta vaši zakázku do určeného skladu. Vy už zůstáváte doma, pro vás celá akce odjezdem našich kluků končí. Čas, který stráví stěhováci vykládáním nábytku ve skladu, už neplatíte. To je v naší režii, pro vás je zdarma.

skladování Praha

Zákazník má přehled

O uskladněných věcech má zákazník neustálý přehled. Ve virtuální kóji, kam má přístup jen on sám, kdykoliv může najít, co všechno má uskladněné. A vyžádat si dovoz třeba jen části uskladněných věcí.

Uskladníme skoro vše

Krátkodobé skladování je určeno pro úschovu nábytku po dobu do tří měsíců. Pokud budete chtít nechat své věci v našem skladu déle, podívejte se na naši nabídku dlouhodobého skladování. Skladovat lze téměř vše. Neskladujeme věci podléhající zkažení (potraviny), těkavé látky a zbraně.

Zavolejte si o nabídku

Jsme připraveni maximálně vyjít vstříc vašim požadavkům. Skladujte s námi, budete spokojeni!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace