Stěhování rodinných domů bývá náročné nejen na organizaci, ale také na shánění stěhovacího materiálu a velkého stěhovacího vozu. Nechte starosti se stěhováním na PROFIGROUP.

Stěhování rodinných domů

Stěhování rodinných domů je náročný proces, který je nutné předem dokonale naplánovat. Nejen, že stěhujete své osobní věci a mnoho nábytku. Ke stěhování se musí započíst garáž, půda, sklep, kůlna a jiné odkládací prostory. V takovém případě je potřeba mnoho stěhovacího materiálu, jako jsou krabice, boxy, a v neposlední řadě obalový materiál.

Jak se připravit na stěhování rodinných domů

Ke stěhování rodinných domů nedochází v průměru tak často, jako je tomu u bytů. Když už se však k takovému úkonu schýlí, je nutné počítat s mnoha věcmi, které se převezou na novou adresu. Termín stěhování doporučujeme objednat s předstihem. Balení jednotlivých kusů nábytku, historicky cenných obrazů, starožitností a trezorů, zvládnete samozřejmě sami, ale přesto doporučujeme pro tyto účely kontaktovat naší stěhovací firmu PROFIGROUP. Máme k dispozici na zapůjčení obalový materiál a zdatné stěhováky.

U nás si můžete zapůjčit krabice, přepravky, boxy a jiné pomůcky. S balením vám pomůžeme dle předem dohodnutého rozsahu. Můžeme vám zapůjčit krabice nebo plastové boxy předem. 

Co udělat před stěhováním rodinného domu:

Průběh stěhování rodinných domů

V dohodnutý čas k vám přijedou naši profi stěhováci i s velkým stěhovacím vozem, do kterého se přehledně vejdou všechny věci. Krabice, nábytek a další věci ukotvíme v autě tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a připravíme na převoz na novou adresu. Vykládku provedeme dle dohodnutého plánu. Smontujeme, rozmístíme a připravíme nábytek na použití. Podívejte se na reference naší stěhovací firmy PROFIGROUP a objednejte si stěhování s předstihem.

Kromě stěhování a skladování nabízíme také rozvozy pro e-shopy nábytku, vyklízení nebo ozonizaci prostor.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace