Naše sklady jsou tu pro vás

Sklady se zvětšují

Máme za sebou první půl rok skladování. Z původních 300 m2 nyní disponujeme sklady o celkové velikosti přes 1000 m2 a brzy budeme shánět další. Nový způsob skladování je velmi oblíbený a nabízená plocha se utěšeně zaplňuje.

Jsme jiní, jsme lepší

Naše služba skladování spočívá v tom, že zákazník, který chce uskladnit věci, nemusí vůbec opustit místo bydliště. Od nás má totiž zajištěn kompletní servis od zabalení, naložení a uskladnění, až po navrácení věcí zpět.

Objednejte a zůstaňte v pohodlí

Poté, co si u nás objednáte skladovací prostor, ať už pro dlouhodobé skladování nebo krátkodobé skladování, bude tím vlastně vaše role v celém procesu téměř u konce. Pak už zbývá jen otevřít našim pracovníkům dveře a ukázat, co se bude skladovat. O vše ostatní se postaráme.

Úkony potřebné k realizaci

Velký důraz klademe na obalování. Zabrání se tím nejen možnosti odření při převozu, ale především zaprášení či jinému poškození ve skladu. Až se vám nábytek po půl roce, roce nebo i déle vrátí, budete jej mít stále jako nový. Než se nábytek před skladováním zabalí, tak se důkladně nafotí. Jednak kvůli dokumentaci případných závad, ale hlavně kvůli přehledu zákazníka o tom, co všechno má u nás uskladněno.

Rychle se učíme

Co neumíme, to se rychle naučíme. Čerpáme inspiraci u konkurence i během samotných zakázek. Chyby neopakujeme, zákazníkovi se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Cena skladování u Profigroup je jasně daná bez skrytých poplatků.

Skladování v Praze

Vaše věci se prostě v našich skladech budou cítit jako v bavlnce, bude o ně postaráno s veškerou péčí a v pořádku vám je opět vrátíme, až přijde jejich čas. Skladování v ČR nikdy nebylo jednodušší!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace