Opouštíte byt a než najdete nový pronájem, nastěhujete se k rodičům? Pak pro vás máme řešení co udělat s nábytkem. Nehledejte garáž nebo stodolu, kde vám nábytek zvlhne nebo vám ho někdo ukradne! Nechte si nábytek odborně zabalit a odvézt do hlídaného skladu firmy Profigroup.

Máme odvoz i sklad

Výhodou služby stěhování a skladování od Profigroup je, že vše máte od jedné firmy. Veškeré navazující činnosti si koordinují sami pracovníci firmy, a tak vám ubyde jedna velká starost dát vše dohromady tak, aby činnosti na sebe navazovaly.

Tím, že pro nábytek přijede auto Profigroup a vaše věci odveze do skladů Profigroup, si můžete být jistí, že budete platit pouze plnohodnotně využitý čas. Řidič Profigroup komunikuje se skladníkem z Profigroup, a tak vše plynule navazuje.

Dlouhodobé skladování

Naše sklady jsou vám k dispozici na jak dlouhou dobu budete potřebovat. Nemusíte se bát, že ve chvíli, kdy vám skončí smlouva, budete muset věci odvézt. Určitě ne. Pokud ještě nebudete mít kam věci dát, můžete si je samozřejmě nechat u nás ve skladu. Vámi zamluvený prostor začneme nabízet teprve až ve chvíli, kdy budou vaše věci již zpět u vás.

Skladování je možné na jakoukoliv dobu - od jednoho měsíce až po několik let. Některé naše sklady jsou již dlouhodobě pronajaté, proto se může stát, že vám při cenové nabídce nebudeme nabízet sklad, který je nejblíže k vašemu bydlišti.

To vás však vůbec nemusí mrzet, neboť na celkové ceně to nebude nijak poznat. Ať vám povezeme nábytek do skladu v Praze nebo do některé z dalších lokalit, vždy za dopravu zaplatíte stejně - paušálně 1 hodinu.

Kontaktujte nás s poptávkou

Není vám něco jasné? Kontaktujte nás a my vám vše podrobně a ochotně vysvětlíme, dokud  tomu nebudete rozumět. Naše služba je kvalitní, profesionální a v porovnání s konkurencí za rozumnou cenu.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace