Nechali jste si uskladnit nábytek od Profigroup a teď přišel čas dostat ho zpět k vám. Ať už jej chcete odvézt ze skladu na stejnou adresu nebo do nového bydlení, kluci z Profigroup se o vše postarají.

Vezeme vám nábytek ze skladu

Počítejte s tím, že přivezení nábytku ze skladu a jeho rozložení u vás v bytě nebo firmě bývá rychlejší, než jeho odvoz. Pokud je to jen trochu možné, realizují dovoz nábytku ze skladu stejní pracovníci, kteří se starali o jeho odvoz z vašeho bytu.

Zejména u věcí, které jsou po dlouhodobém skladování, je nutný soupis nábytku, který jste společně s našimi pracovníky sepsali a podepsali při odvozu věcí. Při dovozu ze skladu tento soupis opět přivezeme, vše pečlivě zkontrolujeme a případné nesrovnalosti okamžitě vyřešíme.

Sklady Profigroup

Naše sklady se neustále rozrůstají. V současnosti nabízíme skladové prostory v Praze, Příbrami, Berouně a Strakonicích. Zavolejte nám a my vám obratem sdělíme volné skladové kapacity co možná nejblíže vašemu domovu.

Ne vždy je možné vyhovět do detailu všem požadavkům na skladové kóje. Někdy jsou místa plně obsazená. Zejména u skladů v Praze máme řadu zákazníků v režimu dlouhodobého skladování. Snažíme se co nejpružněji reagovat na poptávku po skladech a neustále rozšiřujeme naše kapacity.

Cena skladování

Za naše sklady platíte ceny srovnatelné s konkurencí. Liší se cena pronájmu v Praze s cenou pronájmu skladu mimo Prahu. Výhodou pro naše zákazníky je, že za dopravu mimo Prahu nezaplatí ani o korunu více než za dopravu po Praze.

Sklady v Příbrami jsou velmi oblíbené kvůli jejich nízké ceně a vysoké kvalitě. Všechny naše sklady jsou suché, větrané, čisté a zabezpečené. Do prostoru skladu smí pouze naši zaměstnanci a všechny věci jsou automaticky pojištěné do výše 10 tisíc korun.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace