Skladování nikdy nebylo jednodušší

Firma Profigroup Plus jako první v republice přišla se zcela novou podobou skladování. O nábytek svých zákazníků se stará jak během jejich uskladnění, tak už od jejich přípravy na skladování a odvoz do skladů. Samozřejmostí je pak také odvoz zpět ze skladu k zákazníkovi.

Majitel Profigroup vsadil na jednoduchost. Zákazník získá více služeb od jediné firmy a tím ušetří čas se scháněním a koordinací jednotlivých poskytovatelů služeb. Ušetřený čas pak může věnovat rodině, práci nebo svým koníčkům.

Jak funguje skladování Profigroup?

Vše je velmi jednoduché. Na nejčastější dotazy najdete odpověď v sekci FAQ.

Pro operátora skladů Profigroup půjde při vaší poptávce především o základní informace - jak dlouho potřebujete své věci uskladnit a kolik těch věcí je (kvůli určení velikosti kóje). Na základě těchto dvou údajů už můžeme určit cenu za měsíc pronájmu i cenu za odvoz do skladu.

Vždy se snažíme zákazníkům nabídnout sklady nejbližší jejich bydlišti, ne vždy je však možné vyhovět. Jde především o zaplněnost jednotlivých skladů. Některé naše prostory jsou pronajaty dlouhodobým skladováním, a tak nabízíme sklady jinde.

Cena za skladování a dopravu

Všichni naši zákazníci mají stanovenou hodinovou sazbu za nakládku nábytku a paušálně určenou cenu za dopravu. Kromě této částky platí zákazníci při odvozu věcí do skladu také první část nebo celou částku za skladování. Tímto postupem je zajištěno, že zákazník zaplatí po celou dobu skladování stejnou částku bez ohledu na inflaci.

Všechny naše sklady jsou větrané, suché, vytápěné a zabezpečené. Do skladů nemá přístup žádná nepovolaná osoba. Pokud si zákazník chce přijet vyzvednout část svých věcí, může tak učinit pouze po předběžné dohodě s naším operátorem.

Jednotlivé kóje jsou od sebe oddělené a není do nich vidět. Zákazník tak při návštěvě skladu uvidí pouze své věci ve své kóji.

Jak objednat skladování

Zavolejte našemu operátorovi na tel. 776 776 775 a on už vás navede. Skladování s Profigroup Plus je jednoduché, rychlé a za rozumné ceny.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace