Skladujeme dlouhodobě i krátkodobě, nabízíme prostory o jakékoliv velikosti. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníků a zajistit co největší komfort v podobě bezstarostného odvozu a uskladnění.

Skladování za rozumnou cenu

Nenabízíme skladování zdarma, ale za standardní cenu vám nabídneme nadstandardní služby. Jako první v republice jsme přišli se službou skladování se stěhováním od jedné firmy. Sami si pro nábytek přijedeme, zabalíme, sepíšeme seznam, odvezeme a uskladníme. A až přijde čas, po konzultaci se zákazníkem vše opět odvezeme zpět.

Jsme původně stěhovácká firma, a tak máme odvoz a stěhování v malíku. Máme spoustu zkušeností se stěhováním firem i domácností. Víme, co se od nás očekává a našim zákazníkům vždy nabízíme maximální péči.

Všichni naši zaměstnanci jsou Češi ve věku od 21 do 40 let. Jsme parta kluků, co ráda pomáhá druhým. Zabýváme se stěhováním, vyklízením, skladováním nebo demontáží a montáží nábytku. Umíme toho hodně a žádné výzvy se nebojíme.

Suché a větrané sklady

Naše sklady jsou suché, pravidelně větrané a kontrolované. Zabezpečení skladových prostor zajišťuje alarm a kamera s pohybovým senzorem. Nemusíte se ničeho bát, o vaše věci ve skladu se postaráme lépe, než kdyby byly naše vlastní.

Nejčastěji nás zákazníci oslovují během rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce domu. Aby nábytek z rekonstruované místnosti nepřekážel v jiné části bytu či domu, nechají si jej odvézt k nám do skladu. A pak opět dovézt.

Zákazníkům u dlouhodobého skladování nabízíme zcela zdarma dobu, kterou naši pracovníci stráví vykládáním a nakládáním ve skladu. U krátkodobých skladování je na tuto činnost počítána paušálně jedna hodina.

Neváhejte a kontaktujte nás s vaším požadavkem skladování nábytku nebo krabic. Obratem vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace