Pak vám doporučujeme zajistit krátkodobý pronájem skladů u PROFIGROUP!

Pronájem skladů během stěhování v Praze

Konečně jste se dočkali! Koupili jste si svůj vysněný byt či dům a zedníci právě dokončují veškeré zednické práce. Jenže nastal problém v pokládání podlah. Podlaháři nestihnou položit podlahu dle stanoveného termínu a vám končí smlouva pronájmu na stávající adrese. Kam přestěhovat vybavení vaší domácnosti do doby, než dostanete klíče od nového domova? Nedělejte si starosti! Doporučujeme vám krátkodobý pronájem skladů od PROFIGROUP!

Výhody krátkodobého pronájmu skladů

Pomůžeme vám s uskladněním vašich osobních věcí, vybavení domácnosti, skříní, ale také trezoru, piana i historicky cenných předmětů. Objednejte si u nás krátkodobý pronájem skladů. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a svým zákazníkům nabízíme pronájem skladových kójí od 1 m2 až po velké sklady, kam se vejde vybavení celého rodinného domu i garáže.

Proč si objednat sklady od PROFIGROUP

Objednejte si skladové prostory pro vybavení vaší domácnosti

Starosti spojené s uskladněním vašich osobních věcí a vybavení domácnosti nechte na nás. Obraťte se na naši firmu PROFIGROUP a domluvte si s našimi techniky vaše požadavky. Nabízíme stěhování na klíč. Váš inventář přestěhujeme do našich skladů a poté vše přestěhujeme na novou adresu. Objednejte si krátkodobý pronájem skladů i stěhování na klíč. Naši stěhováci vám pomohou se stěhováním těžkých břemen!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace