Jsme skladovací firma PROFIGROUP.

Pronájem osobních skladů při renovaci v Praze

Konečně jste si vybrali novou kuchyňskou linku nebo obývací stěnu? Ať už se chystáte renovovat kuchyň, obývák, koupelnu, ložnici nebo rovnou celý byt, pak se vám určitě budou hodit prostory, do kterých jednoduše uložíte své osobní věci, vybavení domácnosti, kuchyně i nábytek. K takovým účelům jsou tu naše skladové prostory v Praze, kam můžete bezpečně uložit vše, co by vám doma při renovaci překáželo, nebo co rozhodně nesmí přijít do styku s prachem. Naši klienti si do skladových kójí uskladňují například osobní věci, nábytek, hudební nástroje, elektroniku, ale také například celé vybavení bytu a domu. 

Skladové prostory PROFIGROUP

Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP a svým klientům nabízíme moderní, suché, neustále hlídané skladové prostory v Praze. Naši stěhováci vám pomohou s balením vybavení vaší domácnosti, se stěhováním těžkých skříní i historicky cenných předmětů. Osobní sklady k pronájmu nabízíme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Ke svým věcem budete mít při uskladnění u nás přístup nepřetržitě, 24 hodin denně. A to i o víkendech a svátcích. Své věci budete mít pod neustálým kamerovým systémem, zaručující ochranu vašeho majetku před odcizením.

Výhody skladových prostor PROFIGROUP

Objednejte si osobní sklady při rekonstrukci

Už si nemusíte dělat starosti, kam uskladníte všechny své věci z místnosti, která bude kompletně rozkopána a předělána podle nejmodernějších interiérových trendů. Objednejte si skladové kóje u PROFIGROUP.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace