Vše co aktuálně nepotřebujete, uložte do skladu. 

Milujete moderní interiér? Mějte ho i vy 

Láká vás představa krásného, provzdušněného a slunného bytu, který vidíte na obrázcích časopisu? Proměňte svůj zastavěný byt skříněmi v nádherný svěží domov s moderním vybavením. Už dávno odzvonilo masivním obývacím stěnám a vestavným skříním až do stropu. Zařiďte si krásnou vstupní halu, která bude reprezentativním místem vašeho bytu. Však je to prostor, který návštěva vidí jako první a v moderním duchu se nebojte zařídit i obývací pokoj. 

Kam se všemi nepotřebnými věci?

Výhoda vestavných skříní a velkých obývacích stěn je samozřejmě v jejich úložném prostoru. Jenže nepoužíváním věcí ve skříních dochází k jejich zaprášení. Vzduch v místnosti je pak nepříjemný. Vyměňte staré skříně za nové a nedělejte si starosti s uložením vašeho značkového oblečení a sportovní výbavy, knih, hraček a sezónních dekorací. K tomu poslouží skladové kóje. Pronájem skladů je skvělý způsob, jak mít své věci neustále k dispozici, aniž by vám doma zabíraly místo. Do našich skladů od PROFIGROUP si můžete uložit oblečení, knihy, učebnice, vybavení domácnosti, skříně a další věci. Všechny sklady jsou čisté, suché a nepřetržitě monitorované kamerovým systémem.

Proč si objednat pronájem skladu

Objednejte si pronájem skladů u PROFIGROUP

Zabalte vše, co se vám nevejde do skříně do krabic nebo boxů a odvezte je do pronajatého skladu. Nechcete se tahat s těžkými břemeny? Naši stěhováci vám odvezou veškeré nepotřebné věci do pronajatého skladu a v případě potřeby stačí zavolat o pomoc a naši stěhováci vám opět potřebný inventář přivezou. Sklady nabízíme od několika metrů čtverečních po velké sklady, kam bezpečně uložíte inventář i z velkého domu. 

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace