Nabízíme skladové kóje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem k uskladnění několika krabic i celého vašeho obchodu.

Skladovací prostory pro podnikatele

Skladovací prostory jsou nezbytnou součástí dobře prosperující firmy. Máte ve své kanceláři archiv, nebo disponujete výrobními stroji, které využíváte jen jednou za čas, přitom vám ve výrobní hale zabírají místo, ale prodat je z obchodních důvodů nemůžete? Ať už budete potřebovat uskladnit jen několik málo krabic nebo potřebujete velké skladové prostory pro stroje, techniku a jiné prostorově náročné věci, obraťte se na naše skladové prostory PROFIGROUP

Jsme profesionálové v oblasti skladování. Svým zákazníkům nabízíme moderní skladové prostory, do kterých máte nepřetržitě přístup sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně. Skladové kóje jsou neustále monitorované kamerovým systémem, proto budou vaše uložené věci v bezpečí a chráněné proti krádeži. 

Skladové prostory pro malé firmy i velké podniky

Nezáleží na tom, jestli potřebujete sklad pro uložení zboží pro svůj začínající e-shop, nebo se chystáte uložit nejrůznější kancelářské vybavení. Naše skladovací kóje nabízíme v různých velikostech, od 1 m2. Délka pronájmu skladu je možná na několik dní i na neomezeně dlouhou dobu. 

Proč si objednat skladovací prostory u nás

Skladové prostory za nejlepší ceny

Naše společnost PROFIGROUP si zakládá na spokojenosti zákazníků. Klademe důraz na zákaznický servis, férový přístup a nejkvalitnější služby. Zajišťujeme pronájem skladových prostor za ty nejlepší ceny v Praze a se stěhováním vám rádi pomůžeme.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace