Přicházíme s novou službou pro naše zákazníky - čištění ozonem. Tzv. ozonizace se stává čím dál populárnější formou dezinfekce prostor bytů, kanceláří nebo automobilů. Aby také ne, když se jedná o nejúčinnější způsob zbavení se nepříjemných pachů, virů nebo bakterií.

Skladování a ozonizace

Ozonizace je logickým pokračováním ve snaze firmy Profigroup nabídnout svým zákazníkům co nejlepší péči. Po uskladnění vašeho nábytku máte skvělou příležitost vaše prostory nejen vymalovat a zrekonstruovat, ale také vyčistit od všech virů, pachů či bakterií.

Zákazníci na skladování (a také na stěhování či vyklízení) mají u nás zajištěnou slevu na první čištění ozonem až do výše 40 %. Čištění můžeme zajistit buď ihned po odnesení věcí z bytu či kanceláře nebo během některého z následujících dnů.

Cena dezinfekce ozonem

Jelikož se jedná o naprostou novinku a mezi firmami poskytujícími skladování o naprostý unikát, rozhodli jsme se v prvních týdnech pro zaváděcí ceny. Byty čistíme od 998 Kč a automobily od 499 Kč. Délka a cena dezinfekce ozonem závisí zejména na velikosti plochy.

Věříme, že se nová služba zákazníkům zalíbí stejně rychle, jako naše skladování s odvozem nábytku. Za dvacet měsíců fungování už patříme mezi nejlepší skladovací společnosti v Praze a Středočeském kraji.

Nabízíme krátkodobé skladování od jednoho měsíce, až po dlouhodobé skladování na několik měsíců. Jsme k dispozici jak jednotlivcům, domácnostem, tak i firemním zákazníkům. V našich skladech se najde místo pro každého. Sklady nabízíme v lokalitách Praha, Beroun a Příbram.

Kontaktujte skladování a ozonizaci

Neváhejte se na nás obrátit se svou žádostí. Obratem vám sdělíme nezávaznou cenovou nabídku a pak už bude jen na vás, zda se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace