Stěhování spojené se skladováním

Chtěli byste snížit náklady za nájemné bytu, který dlouhodobě nevyužíváte? Pak může být řešením i pronájem skladu. Namísto desítek tisíc korun za nájem můžete platit třeba i pouze polovinu za pronájem skladových prostor. Tuto možnost využívají především lidé, kteří buď dědictvím nebo svatbou získali bytové prostory navíc a vědí, že jej určitý čas nebudou využívat a nechtějí mít starosti s cizími nájemci.

Převoz na více míst není problém

Zejména při dědictvích se stává, že si vybavení bytu rozeberou jednotliví pozůstalí. Někomu se hodí skříň, jinému stůl, další využije gauč. Není problém, abyste se domluvili a my vám nábytek během jednoho dne rozvezeme k vám domů. Pro co nebudete mít zatím využití, to uskladníme v některém z našich skladů - dlouhodobě nebo krátkodobě.

Za kolik nabízíme sklady

Cena skladného se odvíjí od velikosti zabraného prostoru a délce pronájmu. Všeobecně platí, že čím více metrů si objednáte, tím menší je cena za metr. Stejné platí i o délce - čím delší pronájem, tím menší cena za metr. Standardně nabízíme pronájmy na měsíc, tři měsíce a rok. Není však problém se domluvit na jakékoliv jiné délce pronájmu skladu.

Platba skladného předem

Za skladné na dobu do tří měsíců se zpravidla platí celá částka hned při odvozu. Pokud si objednáte sklad na delší dobu, pak se při odvozu platí většinou za první dva až tři měsíce a poté bezhotovostním převodem. Vše je na domluvě.

Sklady jsou větrané a čisté

Na čistotě našich skladů si velmi zakládáme. Všechny sklady jsou hlídané, pravidelně větrané, suché a čisté. Disponujeme jak otevřenými sklady pro více zákazníků, tak i oddělenými kójemi. Přístup do skladů mají pouze zaměstnanci firmy Profigroup Plus. Vaše věci jsou u nás v bezpečí.

Máme zkušenosti se skladováním

Skladování se věnujeme již několik let a neustále naši infrastrukturu rozvíjíme. Jako jedni z mála v republice nabízíme spojenou službu stěhování a skladování. Šetřete svůj čas s obvoláávním firem a nechte si vše zařídit od Profigroup Plus! Přijedeme, zabalíme, uskladníme a až přijde čas, dovezeme zpět!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace