Ačkoliv se jedná o společnou službu, každá se účtuje zvlášť. Vše je přehledné, jasné a bez skrytých poplatků. Navíc u velkých zakázek získáte i dobu strávenou ve skladu zcela zdarma.

Skladování v suchých skladech

Naše prostory, které nabízíme k uskladnění vašeho nábytku, jsou větrané, suché a hlídané 24 hodin denně kamerovým systémem. Nabízíme různé velikosti skladovacích kójí od 5 m2. Jsme schopni uskladnit nábytek, krabice, sezonní věci (lyže, zahradní techniku).

Nabízíme jak dlouhodobé skladování na neomezenou délku, tak i krátkodobé skladování do jednoho měsíce. V obou případech si pro vaše věci k uskladnění dojedeme, vše pečlivě obalíme, vypíšeme předávací protokol a odvezeme do vybraného skladu.

Stěhování do skladu za půl ceny

Díky tomu, že si objednáte skladování od Profigroup, získáte zároveň možnost nechat si od stejné firmy věci i odvézt. Ať vezeme nábytek po Praze nebo do některého z našich skladů v Berouně či Příbrami, zákazník na ceně nic nepozná. Cena za dopravu je stanovena paušálně přičtením jedné hodiny k době nakládky.

V případě dlouhodobého pronájmu skladu pak nabízíme čas, který naši pracovníci stráví vykládkou a nakládkou ve skladu, pro zákazníky zcela zdarma. Zaplatíte tedy pouze čas nakládky a paušálně dopravu. O výhodách dopravy do skladu od Profigroup vás bude informovat dispečer.

Kontaktujte nás s poptávkou

Ať už jste rozhodnutí nebo teprve váháte, kontaktujte nás. My s vámi vše podrobně probereme a navrhneme nejefektivnější řešení. Také od nás dostanete nezávaznou cenovou nabídku na stěhování i skladování.

Upozornění: stěhování věcí do skladu a odvoz věcí ze skladu se účtuje zvlášť a skladování rovněž zvlášť. Jedná se o dvě různé služby, poskytnuté jedním dodavatelem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace