Spokojený zákazník

Ať už si vyberete z naší nabídky skladování dlouhodobé nebo krátkodobé, určitě budete spokojeni. O zákazníka se staráme jako o vlastního, rozhodně nebude muset během odvozu nic dělat. Stěhování děláme už několik let a za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností. Naše stránky můžete navštívit zde.

All inclusive

Naše služba zahrnuje kompletní realizaci. Od přistavení vozu, přes zabalení nábytku, jeho odvoz a uskladnění, až po opětovné vrácení na místo, kam si zákazník určí. Je to prostě skladování all inclusive. Cokoliv byste museli řešit ohledně skladování, vyřešíme za vás. Náš šéf party s vámi projedná vše důležité, odpoví na každou otázku.

Skladování levně

Když si spočítáte, co všechno máte v ceně za skladování, zjistíte, že jste vlastně získali vícero služeb za jednu cenu. Navíc vykládku a nakládku ve skladu máte od nás zcela zdarma! Díky tomu se můžeme pochlubit levnější cenou, než konkurence.

Zavolejte nám

Pokud máte zájem o odvoz věcí do skladu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám maximálně vyhovět. Nabídneme vám volné prostory v některém z našich skladů, ať už to budou sklady v Praze, sklady v Příbrami nebo sklady v Berouně. Vždy záleží na aktuální volné kapacitě a množství vámi požadovaných metrů čtverečních.

Nábytek v bezpečí

Všechny naše sklady jsou čisté, větrané a zabezpečené. Do skladu nemá přístup nikdo nepovolaný. Sklady také nejsou vhodné pro průběžné odvážení zboží, například pro e-shopy.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace