Zavolejte si k nám pro krátkodobý pronájem skladů pro firmy během rekonstrukce areálu právě nyní!

Pronájem skladů pro firmy během rekonstrukce areálu v Praze 

Chcete, aby prostory vaší firmy působily reprezentativně a proto jste se rozhodli pro kompletní rekonstrukci areálu? Potřebujete získat prostor pro uskladnění vybavení vaší kanceláře, zasedací místnosti, výrobní haly nebo rovnou celého podniku? Pak vám doporučujeme, objednat si krátkodobý pronájem skladů pro firmy během rekonstrukce areálu. 

Výhody krátkodobého pronájmu pro firmy během rekonstrukce

Pusťte bez starostí do své firmy zedníky, malíře, natěrače i podlaháře. Ale až poté, co pro vybavení vaší firmy najdete dostatečně velké skladové prostory. Obraťte se na nás! Jsme firma PROFIGROUP a specializujeme se na krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladů pro firmy. Potřebujete poradit s výběrem vhodné skladové kóje? Svým zákazníkům nabízíme sklady od 1 m2 až po velké sklady, kam bezpečně uložíte veškerý inventář vaší firmy. 

Pomůžeme vám se stěhováním

Naše firma PROFIGROUP se kromě pronájmu skladů věnuje také stěhování. Zavolejte si k nám o pomoc a my k vám pošleme tým stěhováků i s naším velkým stěhovacím vozem. Veškerý inventář připravíme na stěhování. Ve sjednaný den k vám přijedeme a odvezeme vše do našich skladů. Po dokončení stavebních úprav vám opět pomůžeme se stěhováním firemního inventáře zpět do vaší firmy.

Výhody krátkodobého pronájmu skladů u PROFIGROUP

Objednejte si pronájem skladů pro firmy během rekonstrukce areálu

Nedělejte si starosti, kam uskladnit váš firemní inventář během rekonstrukce. Udělejte prostor stavební firmě a těšte se z nového a reprezentativního prostoru vaší firmy. O ostatní se postará naše firma PROFIGROUP. Objednejte si krátkodobý pronájem skladů a spolu s ním také stěhovací služby. 

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace