Vyhněte se nepříjemnostem a objednejte si skladování v našich skladech.

Skladování během renovací

Milujete moderní technologie, nové trendy v bydlení a chytrá řešení, která vám zpříjemní vaše bydlení a pomohou k harmonickému životu? Pak je čas od času potřeba nějaká ta oprava, renovace nebo celkové předělání bytu. 

Ať už se pustíte do malých nebo velkých oprav, vždy se musíte uskromnit a obalit se notnou dávkou trpělivosti. Všudypřítomný prach, stavební materiál kam oko dohlédne a hluk při rekonstrukci je nepříjemný. Stejně pak také sestěhovaný nábytek v místnosti, kde aktuálně pobýváte!

Neomezujte se alespoň v pohybu a objednejte si raději skladové prostory, do kterých po dobu rekonstrukce uložíte veškerý nábytek, krabice i doplňky. Skladování doporučujeme při malých i velkých opravách!

Proč využít skladování během malování

Na rekonstrukci je zatím brzy, ale s malováním čekat nehodláte? Osvěžte svůj interiér a užívejte si všudypřítomnou čistotu a prostor, který nabídne právě nové vymalování interiéru. Objednejte si skladování svých osobních věcí i vybavení, které aktuálně nepotřebujete. Skladování nábytku doporučujeme objednat v době malování, aby nedošlo k nepříjemnému postříkání citlivých materiálů, které by vlivem barev mohly utrpět vážné poškození. Skladování věcí ve specializovaných skladech nabídne vám i malířům pokojů tolik potřebný prostor pro práci. Navíc vám naši stěhováci mohou pomoci se stěhováním.

Výhody skladování během rekonstrukce a malování

Objednejte si skladování během renovace

Nedělejte si zbytečné obavy, zda váš historicky cenný nábytek i ostatní věci nepřijdou k újmě díky opravám a malování. Objednejte si skladové prostory v naší profi stěhovací firmě PROFIGROUP. U nás si můžete objednat skladování na několik dní i na neomezeně dlouhou dobu, kdyby se renovace protáhla. Naši specialisté vám pomohou vybrat vhodné skladové prostory právě pro vaše účely. Objednat si svůj sklad můžete právě nyní zde.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace