Kupujete nové vybavení, ale nechcete se vzdát například historicky cenného nábytku? Objednejte si skladování!

Skladování se stěhováním nejen v Praze

Naše stěhovací firma s profesionálními stěhováky pomáhá se stěhováním bytů, domů i firem už od roku 2005. Podívejte se na naše reference, které mluví jasně. Přestěhovali jsme za dobu působení na trhu tisíce domácností i firem!

Na stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, během práce nás jistí pojistka s vysokým pojistným plněním a pro stěhování používáme moderní a prostorné vozy, ve kterých můžeme každý kousek nábytku pečlivě připevnit, aby nedošlo k mechanickému poškození. Díky vysokému standardu šetříme zákazníkovi čas i peníze. 

Stěhování s sebou však někdy přinese i nečekané situace! Například tehdy, kdy ještě nemáte klíče od nového bydlení z důvodu průtahů rekonstrukce, nebo když se vám do nového bytu nechtějí stěhovat staré kusy nábytku, které by až tolik nekorespondovaly s vaším moderním vybavením. Co s tím? Objednejte si kromě stěhování také službu skladování

Skladování od malých kójí po velké sklady

Je možné, že budete chtít uskladnit pouze sezónní sportovní vybavení nebo si potřebujete bezpečně schovat například velké křídlo, které se do nového bydlení nevejde. Ať už budou vaše požadavky na skladování jakékoliv, obraťte se na nás. Naše firma nabízí zákazníkům skladování v moderních skladových halách, které jsou nepřetržitě monitorovány kamerovým systémem. Vaše věci budou vždy v maximálním bezpečí, suchu a optimální teplotě. 

Proč si objednat skladování

Objednejte si skladování právě nyní 

Už si nemusíte dělat obavy, kam schovat vybavení a zařízení vaší domácnosti.  Objednejte si právě nyní skladování. Naši specialisté pro vás vyberou ideální velikost skladu a domluví všechny náležitosti. Objednat skladování můžete právě nyní zde.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace