U nás si můžete vybrat skladové prostory od malých kójí, do kterých se vám vejdou krabice s aktuálně nepotřebnými papíry i velké skladové prostory, kam jednoduše vměstnáte také knihovny, regály, starý kancelářský nábytek i elektroniku.

Skladování archivů

Máte za sebou jako živnostník nebo podnikatel mnoho úspěšných let podnikání, které se však projevily ve velkém archivu nepotřebných papírů, daňových přiznání, faktur, dodacích listů apod., které musíte vést v evidenci pro případ kontroly z finančního úřadu, ale zbytečně vám zabírají místo ve vaší kanceláři, kde navíc působí nevzhledně a chaoticky? Objednejte si skladové prostory u naší stěhovací firmy PROFIGROUP

Udělejte si místo v kanceláři díky možnosti skladování 

Čistá a voňavá kancelář je místem, kde se vám bude krásně pracovat, získáte potřebou inspiraci pro budoucí vývoj vaší firmy a také bude ideálním místem, kam zvát své obchodní partnery. Je nejvyšší čas, abyste si ze své zastavěné kanceláře udělali prostor, který vás bude reprezentovat a kde se budete cítit vždy skvěle. 

Odstraňte ze své kanceláře všechny nepotřebné věci. Že nevíte kam s nimi? Jednoduše si objednejte profi skladování u nás! Můžete si vybrat skladové prostory přesně podle svých potřeb. Nabízíme skladování kancelářského nábytku, archivu, elektroniky apod. Ke svým věcem budete mít přístup kdykoliv. Naše nové, čisté sklady jsou navíc nepřetržitě monitorovány, proto budou vaše věci v maximálním bezpečí.

Proč si objednat skladování pro podnikatele

Objednejte si skladování kanceláří 

Užívejte si ten příjemný pocit z čisté a reprezentativní kanceláře a práci se skladováním i stěhováním těžkých archivů svěřte do rukou našich profesionálních stěhováků. Podívejte se na reference, kolika firem jsme už pomohli k lepšímu podnikání! Skladové prostory si můžete objednat právě nyní zde.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace