Máte doma nedostatek úložných prostor, nebo bydlíte v malém bytě, kam se vám jednoduše nevejde sportovní vybavení ani autodoplňky? Objednejte si naše skladové kóje.

Skladování osobních věcí v Praze

Nedostatek úložných prostor trápí všechny majitele bytů. Možná jste vlastníky sklepní kóje, ale i do té se nevejdou všechny vánoční ozdoby, zimní sada pneumatik na automobil, kolo a lyže. Právě pro tyto účely je dobré, pronajmout si osobní sklady. Do nového prostoru si můžete uložit knížky, sportovní vybavení, dětské hračky, spotřebiče i nábytek. Naše sklady od společnosti PROFIGROUP jsou moderní, suché a zateplené s konstantní teplotou. U nás budete mít jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí, chráněné proti nepříznivým vlivům vlhka a velkých výkyvů teplot. 

Kdy využít osobní sklady Praha

Pokud chcete mít doma více místa - prostorný a uklizený byt je snem každého z nás. Pokud si chcete doma udržet pořádek a dýchat čerstvý vzduch, pak jsou skladové prostory přímo stvořené pro vaše aktuálně nepoužívané věci. 

Pokud chcete rekonstruovat - rozsáhlé zednické práce mohou poškodit váš nábytek i vybavení. Ochraňte své vybavení domácnosti od prachu a nečistot, uložením do skladových kójí v Praze. U nás budete mít své věci vždy k dispozici, protože do skladu budete mít přístup 24 hodin denně. 

Pokud se stěhujete - máte sjednanou výpověď nájemní smlouvy, ale prodloužily se zednické práce ve vašem novém bytě? V našich skladových prostorách v Praze si můžete uložit veškeré vybavení domácnosti. Poradíme vám s výběrem velikosti skladové kóje. 

Objednejte si skladové prostory právě nyní

Už si nemusíte dělat těžkou hlavu z toho, kam umístíte pár krabic nebo celou vaši domácnost. V našich skladových prostorech nabízíme různě velké skladové kóje, do kterých umístíte vše, co potřebujete. Navíc ke svým věcem budete mít neustálý přístup. Sklady jsou neustále hlídány kamerovým systémem, proto jsou vaše věci v naprostém bezpečí.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace