Sklady pro firmy jsou IN

Jako správný podnikatel dbáte na nejlepší investice, které pomohou rozvíjet vaši značku i výrobu. Rozrůstající se podnik však představuje menší/větší problém, kam umístit aktuálně nepotřebné stoly, regály, výrobní stroje, archivy apod. Neinvestujte do nových nebytových prostor. Objednejte si skladové prostory u nás! 

Jsme profesionální stěhovací firma, která se kromě stěhování také zabývá skladováním. Skladování u nás nabízíme pro krátkodobé i dlouhodobé účely. Do našich skladových prostor můžete uložit věci z kanceláře, jako jsou například stoly, skříně, ale také daňová přiznání, sklad e-shopu, nakoupený materiál apod., který aktuálně nepotřebujete. Námi nabízené firemní sklady jsou čisté, dostupné 24/7 a nepřetržitě monitorované kamerovým systémem. 

Skladování techniky

Stejně tak jako skladování nábytku, můžeme zajistit skladování nejrůznější výrobní techniky, CNC stroje, sekačky, sněhové frézy a další drahé vybavení, které aktuálně nevyužíváte, přesto je k chodu vaší firmy čas od času potřebujete. Uskladněte si vybavení dílny, výrobní haly nebo linky do našich skladů. Ke svým věcem budete mít přístup kdykoliv budete potřebovat. 

Proč si vybrat firemní skladování 

Objednejte si firemní skladování

Ať už jste drobný živnostník nebo velká firma, s uskladněním vašeho majetku vám rádi pomůžeme. Objednejte si skladování právě nyní. Pomůžeme také se stěhováním těžkých břemen. Podívejte se na reference, kterým firmám jsme pomohli se stěhováním právě zde. Naše stěhovací firma je vám plně k dispozici, zavolejte si o volný sklad právě nyní zde.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace