Jsme připraveni odvézt vaše věci do skladu. Nabízíme dvě služby za cenu jedné, tedy stěhování i skladování.

Skladování s demontáží nábytku

V dnešní uspěchané době lidé nemají čas. Proto i my přicházíme během stěhování s potřebnou pomocí a o vše potřebné se postaráme. Jednou z žádaných služeb je i při objednávce skladování demontáž nábytku.

Na demontáže jsme připravení, všichni naši pracovníci jsou vybavení potřebným nářadím, a tak se nebudete muset o nic starat. Vaši skříň, postel nebo velkou knihovnu odborně demontujeme a až vám věci povezeme zpět ze skladu, zase vám nábytek složíme.

Stěhování Praha

Odvoz nábytku do skladu

Až bude vše demontováno, zabaleno, sepsáno a naloženo, odvezeme váš nábytek do domluveného skladu. Než odjedeme, provedeme s vámi vyúčtování služby. Zpravidla se hned na místě platí hotově jak stěhování (vykládku ve skladu máte od nás zdarma), tak i část skladného. Vždy minimálně jeden měsíc.

Stěhování OD Kotva

Stěhujeme do skladu jak vybavení domácností, tak vybavení firem. Nejčastěji se na nás zákazníci obracejí z důvodu rekonstrukce prostor, kde se nyní nábytek nachází. Jelikož máme stěhovacích part hned několik, jsme schopni téměř vždy vyhovět s požadovaným termínem.

Smlouva o skladování

Veškeré úkony ohledně stěhování do skladů jsou podloženy písemně. Se zákazníkem předem uzavíráme smlouvu, kterou doplňujeme soupisem věcí k uskladnění. Předem je domluvena i cena skladování a předběžná cena za odstěhování.

Naši pracovníci mají se stěhováním spoustu zkušeností, a tak se nemusíte obávat, že by váš nábytek poškodili. O svěřené věci se staráme lépe než o vlastní, ale kdyby se náhodou něco odřelo nebo jinak poškodilo, jsme pojištěni u České pojišťovny.

Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou. Rádi ji zrealizujeme. Cenovou nabídku od nás dostanete obratem a zcela zdarma.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace