Skladování s odvozem

Máme vlastní sklady a vlastní stěhováky. Zajistíme kompletní službu okolo skladování, tedy od naložení, uskladnění až po vrácení zpět. Vaše věci budou v bezpečí, v suchu a nikdo cizí je po celou dobu skladování neuvidí.

Naši pracovníci přijedou v domluvený čas a hned se vrhnou do práce. Všechen nábytek je nutné obalit - ideálně do bublinkové fólie, ale pokud si zákazník přeje využít pouze stretch fólii nebo nábytek neobalovat, zařídíme se dle jeho přání.

Pro skladování je však určitě dobré svůj nábytek nějak ochránit. V našich skladech je čisto a vzdušno, ale přeci jen - když máte nábytek ve skladu několik měsíců, nějaký prach se na nábytek usadí.

Stěhování do skladu - Praha a okolí

Ve stěhování máme dlouholetou praxi. O váš nábytek tedy bude postaráno s největší péčí a profesionalitou. Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte a rozhodně uděláme vše pro to, abychom vás přesvědčili o správnosti vaší investice.

Na naše pracovníky i vozový park je spoleh. Vždy udělají maximum pro spokojenost zákazníka, ať už se týká skladování nebo stěhování. Zakládáme si na důvěryhodnosti a zpětné vazbě, abychom mohli naši službu nadále rozšiřovat a zdokonalovat.

O skladování s Profigroup je zájem

Hned v prvním roce skladování s Profigroup zaujalo velké množství zákazníků, a to jak z řad domácností, tak firem. Nábytek si u nás po dobu rekonstrukce uložilo několik známých osobností nebo velkých celonárodních firem.

Jednou z našich zásad je však i diskrétnost, a tak se získanými referencemi nechlubíme. Ke každé zakázce přistupujeme stejně zodpovědně, profesionálně a s veškerou péčí. Skladování a stěhování s Profigroup, to je služba od profíků.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace