Rekonstrukce

Byt v pozůstalosti nebo po předchozích nájemcích je zpravidla nutno rekonstruovat. Aby vám během úprav nepřekážel nábytek nebo aby nehrozilo jeho poškození v případě, že se například jedná o starožitné kousky, nabízíme možnost jeho uskladnění.

Máme zkušenosti

S odvozem cenných kusů nábytku máme spoustu zkušeností. Měli jsme v rukách například i nábytek z počátku 20. století. Nábytek pečlivě obalujeme do bublinkové a stretch fólie, připravené máme i deky a používáme i ochranné rohy. Prostě uděláme vše pro to, aby váš cenný nábytek byl u nás od doby jeho předání až po jeho navrácení v absolutním bezpečí.

Ve skladu

Jelikož nábytek bude po nějakou dobu uskladněn, je potřeba jej obalit. Zabrání se tak jeho poškození při manipulaci, i zaprášení. Až vám jej po sjednané době dovezeme zpět, stačí jej pouze zbavit obalů a hned bude připravený k používání.

Cena skladného

K orientační ceně skladného se snadno proklikáte v našem ceníku z hlavní stránky. Stačí si jen vybrat, odkud se nábytek poveze, na jak dlouho jej potřebujete uskladnit a jak velkou kóji budete potřebovat. Pak už si stačí vybrat pojištění a odeslat žádost o nezávaznou nabídku. Náš operátor se vám v nejkratší možné době ozve a probere vše podrobně.

Cena stěhování

Během hovoru s naším operátorem vám bude zároveň doporučena parta stěhováků pro odvoz. Cena stěhování není součástí ceny skladného. Jedná se o dvě odděleně placené služby. Vše je předem dané a po objednání už neměnné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace