Uskladnili jsme již nábytek desítkám zákazníků a všichni byli spokojení. Naší výhodou oproti konkurenci je služba odvozu a zpětného dovozu nábytku. Nabízíme tedy hned dvě služby v jednom.

Skladování na delší dobu

Ať už si budete potřebovat odložit svůj nábytek do skladu na jakkoliv dlouhou dobu, jsme tu pro vás, abychom vám vyhověli. Jsme připraveni nabídnout zajímavou cenu za pronájem vybraného skladu.

Samozřejmě platí pravidlo, že čím delší bude doba pronájmu, tím lepší cenu dostanete za metr. To samé platí ohledně velikosti zamluveného prostoru. A pozor! Velikost našich kójí je flexibilně upravitelná a počítáme vám tedy pouze skutečně zabranou plochu. Neplatíte ani o metr více, než kolik zabírá váš nábytek.

Díky tomu, že využíváme každý metr volné plochy, můžeme našim zákazníkům nabídnout zajímavou cenu za skladování. A protože si pro všechny věci i přijedeme, nemáte navíc ani žádné starosti se scháněním dopravy.

Pronájem kójí za příznivé ceny

Kóje zdarma vám samozřejmě nabídnout nemůžeme, ale snažíme se cenu snížit na minimum tak, aby byly obě strany spokojené. Kromě skladování se zabýváme také stěhováním, vyklízením a ozonizací, a tak nejsme nuceni ceny nesmyslně navyšovat.

Zároveň se ale Profigroup chce odlišit od konkurence tím, že svou práci děláme kvalitně a profesionálně. Toho dosahujeme i díky kvalitním materiálům, vozovému parku a pravidelně školenému personálu. Nenabízíme tedy nejlevnější variantu, ale rozhodně nabízíme nejvýhodnější poměr cena/výkon. Za standardní ceny si totiž kupujete nadstandardní služby.

Skladujeme pro firmy i jednotlivce

Našimi zákazníky jsou jak podnikatelé, tak i běžní občané. Nejčastěji je využíván prostor deset merů čtverečních na tři až šest měsíců. Téměř osmdesát procent našich zákazníků si pronájem skladu následně prodlužuje.

Spojte se s Profigroup i vy. Jsme připraveni nabídnout vám nejvýhodnější prostor i délku pronájmu, přesně podle vašich představ. Kontaktujte našeho obchodního zástupce a on vám už sdělí vše potřebné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace