Skladování vybavení hotelu

Další z řady hotelů prochází rekonstrukcí a majitel nevěděl, kam dočasně s nábytkem. Řešení nabídlo skladování s Profigroup, které si získalo přízeň zákazníka díky možnosti využít kromě skladování také stěhování.

Do hotelu v širším centru Prahy jsme dorazili se dvěma auty. Část vybavení totiž již byla předem odstěhována na jiné místo. Nyní na nás tedy bylo vystěhovat zbytek nábytku do našich vozů a uskladnit jej v domluveném skladě.

Smlouva skladování lze prodloužit

Zákazník podepsal nájemní smlouvu na dobu tří měsíců s možností prodloužení. Tuto možnost nakonec přeci jen využil, neboť rekonstrukce hotelu neprobíhala dle plánu a některé práce se pozdržely. Z krátkodobého skladování tedy nakonec bylo dlouhodobé skladování.

Hlavní část stěhovaného nábytku do skladu tvořily postele. Těch byla nakonec téměř rovná stovka - včetně matrací, peřin a polštářů. Během stěhování hotelu jsme měli k dispozici prostorný výtah. Jelikož byl hotel již pro veřejnost uzavřen, nakládka postelí a dalšího vybavení probíhala bez větších problémů a velmi hladce.

Nábytek je ve skladu v bezpečí

Na obalování nábytku jsme si vzali dostatek obalového materiálu. Jsme ve stěhování větších budov již zkušení, a tak přesně víme, co bude potřeba zajistit. Máme vlastní nářadí i pomůcky jako rudly, popruhy a další.

Po příjezdu do skladu jsme veškerý náklad uskladnili na předem připravené místo, přesně dle domluvy se zákazníkem. Věci byly uskladněny na suchém, větraném a vytápěném místě. Nikdo nepovolaný nemá do skladu přístup a sklad je neustále monitorován kamerami i strážným.

Kontaktujte nejlepší skladování

Využijte možnosti stěhování se skladováním i vy. Cenovou nabídku vám zašleme zcela zdarma a nezávazně. Dokážeme zajistit také pouze stěhování nebo vyklízení.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace