Vyřešte uskladnění zahradní techniky

Necháváte si během léta většinu zahradní techniky po zahradě nebo jen tak schovanou někde pod stříškou? Pak určitě pomalu začínáte řešit, kam vše schováte přes zimu. Odpovědí vám mohou být sklady Profigroup Plus. Pro váš traktůrek, sekačku, vertikutátor i drobné nářadí jako jsou lopaty, rýče, hrábě a podobně, ale i pro nábytek - lavičky, stoly, židle - si ochotně přijedou a vše umístí do svého skladu.

Výhodou umístění zahradní techniky do skladů Profigroup je i ta, že si svou chatku nebo chalupu můžete zazimovat bez starostí, že vás navštíví zloděj a vše sebere. O vaše věci bude ve skladech Profigroup, které jsou v Praze, Příbrami a Berouně, postaráno. Všechny jsou větrané, suché a vytápěné. Vše je navíc zabezpečeno pro vniknutí neoprávněných osob.

Cena skladného závisí na době pronájmu

Pronájem skladu je možný od jednoho měsíce až po několik let. Ceny za nejvyužívanější sklad o velikosti 15 m2 se pohybují od 209 Kč za metr a měsíc. Kromě samotného uskladnění nabízí Profigroup Plus také odvoz veškerých věcí. Přijedeme v domluveném termínu, vše opatrně naložíme a odvezeme. Před začátkem nové zahradní sezony vám vše v pořádku opět dovezeme zpět. Služba je vhodná zejména pro ty, kteří mají chalupu nebo chatku daleko od bydliště a přes zimu sem prakticky vůbec nechodí.

Kontaktujte nás s poptávkou

Jsme připraveni vám poradit s uskladněním a odvozem. Neriskujte návštěvu zloděje a zbavte se starostí o svůj majetek. Naši operátoři vám nabídnou nejvhodnější prostor pro uskladnění vaší zahradní techniky. Kontaktujte nás a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace