Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pro soukromé i podnikatelské účely. 

Skladové prostory v Praze pro soukromé osoby

Chcete mít krásně uklizený a vzdušný byt, bez přeplněných skříní sezónního oblečení a sportovního vybavení? Objednejte si skladové kóje v Praze. Svým klientům nabízíme čisté, suché a moderní skladové kóje různých velikostí, dle vašich potřeb. Skladové prostory jsou přístupné nepřetržitě, sedm dní v týdnu. Užívejte si místo ve svém bytě a nepotřebné věci uložte k nám do skladu. Skladové prostory nabízíme pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. 

Proč si vybrat skladové prostory? 

Skladové prostory v Praze pro živnostníky a firmy 

Hledáte bezpečné skladové prostory pro archivaci vašich dokumentů a účetnictví, nebo potřebujete uklidit sezónní elektroniku? Objednejte si skladové prostory v Praze pro firmy a živnostníky. Svým zákazníkům nabízíme kromě pronájmu skladových prostor také možnost stěhování a další služby spojené se skladováním. K vašim věcem budete mít neustálý přístup a ochranu vašeho majetku zajistí bezpečnostní kamery. Mějte své firemní vybavení v bezpečí a vždy k dispozici, se skladovými prostory od PROFIGROUP.

Proč si vybrat skladové prostory? 

Objednejte si skladové prostory v Praze

Ať už potřebujete pronajmout skladové prostory pro uskladnění několika krabic, nebo potřebujete uložit drahé výrobní stroje, obraťte se na naše skladové prostory PROFIGROUP. Zajistíme bezpečné skladování v suchých a prostorných skladech za nejlepších podmínek v Praze a okolí.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace