Nabízíme pronájem skladů pro uskladnění archivů a knihoven.

Pronájem skladových prostor pro archiv a knihovnu v Praze

Máte firmu s mnohaletým působením na trhu a jste vázáni archivovat nejrůznější dokumenty, kupní smlouvy, smlouvy mezi vámi a vašimi zaměstnanci, účetní uzávěrky, roční výkazy apod.? Pak jistě potřebujete prostorný archiv, kam budete moci bezpečně uložit veškeré papíry tak, aby byly seřazené ideálně podle čtvrtletí daného roku. Jak ale získat prostory pro velké archivy a knihovny, když vaše firma na trhu působí již řadu let? K takovým účelům můžete využít naše sklady. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se pronájmem skladů pro archiv a knihovnu.

Dlouhodobý pronájem skladových prostor od PROFIGROUP

Mějte svůj archiv přehledně roztříděn dle vašich požadavků, uložený na bezpečném místě v regálech podle čtvrtletí daných let. Nabízíme vám dlouhodobý pronájem skladových prostor u PROFIGROUP. Naše sklady jsou moderní, čisté a suché. K archivu budete mít nepřetržitý přístup 24 hodin denně. Vaše papíry budou v naprostém bezpečí. Naše sklady jsou totiž neustále hlídané kamerovým systémem. 

Proč si vybrat skladové kóje u PROFIGROUP

Objednejte si dlouhodobý pronájem skladů

Uskladněte si v našich skladech svůj archiv, knihovnu nebo vybavení kanceláře. Proměňte vaši kancelář v reprezentativní místo, kam budete moci pozvat své obchodní partnery a zákazníky. Vaše kancelář bude čistá, prostorná a svěží, zbavená veškerých šanonů. Zavolejte si k nám do PROFIGROUP pro dlouhodobý pronájem skladových prostor. K vašim dokumentům budete mít přístup nepřetržitě, zatímco vaše kancelář získá novou tvář!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace