Jsme první stěhovací firma v republice, která zároveň nabízí i skladování. Nebo skladovací firma, která nabízí i stěhování? Už je to hodně provázané. Každopádně jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům a nabídnout dostatečný prostor ve skladu i profesionální odvoz věcí.

Skladování a stěhování

Když jsme tuto službu zahajovali, chtěli jsme především nabídnout zákazníkům komfort. Služba od nás totiž zákazníkům ubírá jednu důležitou povinnost, a to koordinaci dvou firem - jedné pro odvoz a druhé pro skladování.

Jelikož my nabízíme jak stěhování, tak skladování, nemusíte se o koordinaci vůbec starat. O vše se postaráme my. Od doby, kdy si pro nábytek přijedeme, až po okamžik, kdy vám jej ze skladu opět přivezeme na místo, na které budete chtít.

Dlouhodobé skladování

Už několik skladů máme zaplněných dlouhodobým skladováním. Dlouhodobé skladování je oblíbené především u firem, které se stěhují do provizorních prostor během rekonstrukce kanceláří. Naše sklady však využívají i běžní občané, například když hledají pronájem nebo potřebují na nějaký čas uvolnit místo v bytě.

Skladování z důvodu rekonstrukce je rozhodně nejrozšířenější. Jestli tedy i vás čeká rekonstrukce obýváku, kuchyně, dětského pokoje nebo celého domu, neváhejte se na nás obrátit a uskladnit si svůj nábytek v našich skladech.

Bezpečné sklady s větráním

O vaše věci se postaráme, jako by byly naše vlastní. Je naší prioritou, abyste byli s naší službou skladování se stěhováním spokojeni. Proto nabízíme pouze kvalitně zabezpečené, suché a větrané sklady, a to v Praze, Berouně a Příbrami.

Všechny sklady jsou hlídané kamerovým systémem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pravidelně je kontrolujeme i fyzickou obhlídkou. Každý zákazník má svou přidělenou kóji, do které se nedostane nikdo cizí. Jakákoliv návštěva skladu je možná pouze s naším proškoleným pracovníkem, který vás dovede nejkratší cestou k vašemu prostoru a opět vás vyvede zpět.

Kontaktujte skladování Profigroup

Pokud potřebujete jakékoliv informace ke skladování a stěhování, neváhejte nás kontaktovat. Vaši poptávku nezávazně naceníme a rozhodnutí už pak bude pouze na vás. Cena skladování je závislá na velikosti kóje a délce pronájmu, cena stěhování se odvíjí od počtu hodin, kolik vše bude trvat.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace