Získejte nové skladové prostory v Praze.  

Skladové prostory pro soukromé osoby

Potřebujete bezpečně uskladnit vybavení vaší domácnosti, doplňky pro automobil nebo třeba sportovní výbavu? Nemusíte nutně kupovat sklep nebo garáž. Jednoduše si objednejte pronájem skladů v Praze. Vyberte si s naším technikem dostatečně velkou skladovou kóji, připravte věci do stěhovacích krabic a v dohodnutý čas vše předejte našim stěhovákům. Ti se postarají o odvoz. Až budete chtít opět věci přivézt, stačí si domluvit čas a místo předání. Jak jednoduché!

Skladovací prostory pro podnikatele

Sklady a skladové prostory potřebuje každý živnostník i velká firma, pro bezpečné uložení výrobních strojů, nářadí, vybavení kanceláře, apod. Ať už budete potřebovat uskladnit jen několik málo krabic, nebo potřebujete velké skladové prostory pro stroje, techniku a jiné prostorově náročné věci, obraťte se na naše techniky z PROFIGROUP. Ti vám pomohou vybrat vhodnou velikost vašeho skladu a zajistí vyzvednutí vašich věcí našimi stěhováky

Profesionální skladování v Praze za nejlepší ceny 

Jsme profesionálové v oblasti skladování. Svým zákazníkům nabízíme moderní skladové prostory, do kterých můžete bezpečně uložit i cenné vybavení. Skladové kóje jsou neustále monitorované kamerovým systémem, proto budou vaše uložené věci v bezpečí a chráněné proti krádeži. 

Proč si objednat skladovací prostory u nás

Skladové prostory za nejlepší ceny

Naše společnost PROFIGROUP si zakládá na spokojenosti zákazníků. Klademe důraz na zákaznický servis, férový přístup a nejkvalitnější služby. Zajišťujeme pronájem skladových prostor v Praze za ty nejlepší ceny a se stěhováním vám rádi pomůžeme. Podívejte se na naše reference, kdo u nás skladové prostory využívá a neváhejte si i vy zamluvit sklad v Praze právě nyní.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace