Vyberte si sklad podle velikosti u PROFIGROUP. 

Skladování pro e-shop 

Přemýšlíte, že si rozjedete svůj vlastní e-shop? Máte vlastní internetové stránky, dodavatele, ale chybí vám skladové prostory v Praze, ve kterých byste měli vše přehledně a hlavně bezpečně uskladněné? 

Pro skladování zboží s e-shopu, zvláště pak s drobnými položkami, se majitelé obchodů setkávají s velkým množstvím snadno zaměnitelného sortimentu. Pro tyto účely je nutné mít dostatečně velké sklady, které zaručí maximální přehlednost. Naše skladové prostory v Praze nabízí skvělou možnost, jak mít sklad pro e-shop v bezpečí. 

Proč si vybrat sklady v Praze 

Jsme firma PROFIGROUP s dlouhodobou tradicí. Na trhu působíme od roku 2005 a svým zákazníkům nabízíme skladové prostory různých velikostí. Naše sklady jsou čisté, suché, nepřetržitě hlídané kamerovým systémem. Do skladů máte přístup po předchozí domluvě kdykoliv. Splňujeme všechny standardy pro skladování zboží pro e-shopy

Výhody skladování u PROFIGROUP

Objednejte si sklad podle svých potřeb

Přemýšlíte, jak velké skladové prostory v Praze potřebujete? Obraťte se telefonicky na naše specialisty, kteří vám poradí s výběrem vhodného skladu právě pro vaše účely. Máte e-shop s tendencí vzrůstu a bojíte se, že brzo nebude kapacita skladových prostor stačit? Jednoduše si u nás objednáte v případě potřeby větší sklady. Naši profi stěhováci vám pomohou přestěhovat sklad pro e-shop, včetně regálů a ostatního příslušenství, sortimentu a vybavení.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace