Skladování a stěhování v jednom

Už to bude téměř rok, kdy firma Profigroup Plus přišla na český trh s novinkou: skladování svlastním stěhováním. Jak se ukázalo, po této poptávce je velký zájem a my jsme za to rádi.

Zákazníci si rychle spočítali, že zajistit si dvě služby od jediné firmy se jim vyplatí hned několikanásobně. Předně nemusí při skladování řešit stěhování s jiným dodavatelem a pak složitě koordinovat obě firmy. Zákazník při skladování s Profigroup Plus se také nemusí zavazovat svým přátelům nebo příbuzným. Buďte si jistí, že kdyby vám kamarád pomohl, příště bude chtít pomoc od vás.

Skladování začíná už naložením u vás

Firma Profigroup Plus nic takového na oplátku chtít nebude. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli se skladováním v jeho kompletní podobě. Staráme se tedy o váš nábytek nejen v našem skladu, ale už od příjezdu k vám domů nebo do firmy.

Nábytek pečlivě obalíme, pořídíme fotodokumentaci a soupis odvážených věcí. Po naložení nábytku do auta pro zákazníka končí veškeré starosti se skladováním. Dopravu a vykládku ve skladu už si zajistíme sami. A co víc - čas, který stráví naši pracovníci ve skladu vykládkou, máte od nás zdarma.

Každý zákazník má ve skladu své místo

Ve skladu budete mít jasně vymezenou vlastní kóji, do které nebude mít nikdo jiný přístup. Sklady Profigroup jsou temporované (vytápěné), suché a zabezpečené alarmem. Navíc je pravidelně kontroluje ostraha.

Až přijde čas a vám vyprší smluvená doba nájmu, zavoláme vám a domluvíme se na dalším postupu. Prodloužení nájmu skladování není problém, stejně jako odvoz veškerého nábytku nebo jen jeho části zpět, kam si budete přát.

Neváhejte a připojte se k dalším spokojeným zákazníkům, kteří již poznali, že skladování s Profigroup je výhodné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace