Skladování od Profigroup, to je skladování na jedničku. O váš nábytek se postaráme s veškerou péčí, kterou potřebuje. Vše bezpečně naložíme, převezeme a uskladníme na jak dlouho budete potřebovat.

Skladování dlouhodobě i krátkodobě

Délka uskladnění je čistě na vašem rozhodnutí. Pronájem je možné kdykoliv ukončit nebo naopak prodloužit. U skladování s Profigroup navíc získáte službu odvozu nábytku do skladu, takže si nemusíte lámat hlavu se sháněním auta, řidiče apodobně.

Skladování nejčastěji využívají lidé během rekonstrukce svých bytů nebo domů. Je logické, že nábytek by jednotlivým řemeslníkům během práce pouze překážel, a tak je lepší jej nechat odvézt. Budete tak mít jistotu, že například během bouracích prací nebo během vysekávání elektřiny na vaši skříň nespadne cihla.

Je třeba také počítat s tím, že řemeslníci si přivezou ke své práci spoustu nářadí. Určitě ocení, když budou mít pro manipulaci s žebříkem nebo kabely volný prostor.

Sklad je zabezpečený a pojištěný

Vážíme si vaší důvěry, když se rozhodnete využít našich služeb. Proto vám ji chceme oplatit maximálním možným komfortem. Nábytek před naložením pečlivě obalíme do bublinkové fólie a u stolů a skříní používáme i speciální molitanové rohy.

Naše sklady jsou zabezpečené a hlídané kamerovým systémem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Prostory jsou větrané, čisté a suché. O váš nábytek se ve skladu postaráme s veškerou péčí. Bude uložen na vaše místo, ke kterému nebude mít přístup nikdo jiný.

Až budete potřebovat přivézt věci zpět, opět vám vše potřebné zajistíme. Nábytek naložíme ve skladu bez vaší přítomnosti a tak ušetříme váš drahocenný čas. Naši pracovníci doručí nábytek kamkoliv budete chtít, ať už se jedná o místo, odkud se nábytek odvážel nebo na nějakou jinou adresu.

Kontaktujte nás s poptávkou

Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou po skladových prostorech. Máme k dispozici opravdu velkou plochu, kam se vejde i vaše zakázka. Sklady v Praze, Příbrami a Berouně jsou vám k dispozici!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace