Uskladnění krabic a drobností

Na skladování krabic máme speciální sklad nedaleko Prahy. Krabice jsou zde v samostatném prostoru, ohraničeném ploty a rozmístěné v regálech. Samozřejmostí je větrání, vytápění a neustálá kontrola. Sklad je elektronicky zabezpečený a nikdo nepovolaný do něj nemá přístup.

Sklady Profigroup jsou v Praze, Berouně a Příbrami. Naše společnost přichází s absolutní novinkou, kdy zákazníkům skladování nabízí rovnou i službu stěhování. Služba dva v jednom si za svůj první rok existence získala velkou řadu příznivců a naše sklady se rychle plní.

Jak to funguje

Na všechny nejčastější dotazy najdete odpověď v příslušné sekci z hlavního menu (FAQ). V krátkosti jde o to, že pracovníci Profigroup se postarají o vše ohledně skladování i stěhování. Pro váš nábytek, krabice, či jiné drobnosti si sami přijedou, zabalí, naloží a odvezou do skladu.

To vše po předchozí domluvě se zákazníkem. Skladování krabic provádíme za pomoci rudlíků, skejtů a speciálního popruhu, díky kterému mohou naši pracovníci nosit až šest krabic najednou.

Na vás je pouze službu objednat a pustit pracovníky do svého bytu nebo kanceláře. O vše ostatní ohledně skladování a stěhování se postaráme.

Cena skladování krabic

Naše ceny se odvíjejí od dvou hlavních faktorů - množství uložených věcí a délka pronájmu. Díky rozmístění našich skladů v Praze a Středočeském kraji, můžeme zákazníkům nabídnout opravdu lákavé ceny.

Naše sklady k uskladnění krabic využívá už řada firem. Jejich účetnictví, kartotéka a podobné dokumenty, které jsou státem povinné uchovávat, mají v bezpečí našeho skladu a prostory, kde se jim dosud vršily kupy již nepotřebných dokumentů, mohou využívat jinak.

Kontaktujte nás

Zavolejte si i vy o cenovou kalkulaci. Uskladníme krabice, ale i starožitný nábytek. Máme k dispozici plochu až 2000 m2. Těšíme se na spolupráci.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace