Sklady Profigroup jsou otevřeny všem zájemcům. Speciální sklady pak nabízíme k uskladnění luxusního nábytku nebo cennějších věcí. Tento sklad je větraný, suchý a hlídaný 24 hodin 7 dní v týdnu.

Skladování nábytku

Pokud potřebujete uskladnit vaše cenné věci, neváhejte se na nás obrátit. S uskladněním luxusního nábytku nebo vybavení máme již zkušenosti. Můžete si být jistí, že pro bezpečnost uděláme maximum. Naše sklady jsou nepřetržitě hlídané kamerovým systémem a přístup do skladu má pouze jediný zaměstnanec. Nikdo jiný se do skladu nedostane.

Zajistíme také odvoz vašeho nábytku do skladu. Máme sklady v Praze, Příbrami, Berouně a dalších městech. Zavolejte nám o bližší informace o aktuálních možnostech skladování. Provedeme vás celým procesem objednání, vysvětlíme vše potřebné pro úspěšnou realizaci zakázky.

Obalování před skladováním

Než váš nábytek začneme nosit do aut, pečlivě jej obalíme. Balení je zdarma a je součástí hodinové sazby. K obalování nábytku používáme kvalitní materiály od osvědčených dodavatelů. Můžete si tak být jistí, že váš nábytek bude po celou dobu skladování uchráněn proti poškrábání a prachu. Až vám jej tedy přivezeme po ukončení skladování zpět, budete jej moct hned po rozbalení začít používat.

Výhodou skladování s Profigroup je i cena skladování. Ta je závislá na množství zabrané plochy a době pronájmu. Všeobecně platí, že čím déle máte skladový prostor pronajatý, tím výhodnější cenu skladování získáte. Kalkulaci skladného i ceny stěhování do skladu vám ochotně sdělí náš vyškolený pracovník.

Kontakt na skladování

Pokud potřebujete jakoukoliv informaci ohledně skladování s Profigroup, neváhejte se na nás obrátit. Vše vám vysvětlíme, vše zařídíme. Jsme tu pro spokojenost zákazníků.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace