Cena skladování je důležitá a my si toho jsme vědomi. Proto vám za vaše peníze nabídneme co největší možný komfort a kvalitu.

Kvalitní dlouhodobé skladování

Než si necháte věci uskladnit, přemýšlejte, jak dlouho se bez nich obejdete. Pokud chcete uskladnit nábytek, asi vám nějaký ten měsíc chybět nebude. Pozor si dejte především při uskladnění osobních věcí. Často se stává, že zákazník si v lednu nechá dlouhodobě uskladnit vše, včetně oblečení a pak v dubnu nebo květnu marně hledá v šatníku šortky nebo kecky.

Skladování s úsměvem

Zamyslet se také vyplatí nad délkou pronájmu skladu. Jestliže plánujete rekonstrukci bytu nebo domu, pak většinou volíte pronájem skladu podle termínu, který vám dají řemeslníci. Ale pozor, často je tento termín posunut.

Dlouhodobé skladování není problém prodloužit o jakoukoliv dobu. Buď na stejně dlouhou dobu, na kterou již byl jednou domluven nebo i na kratší. Třeba při skladování na šest měsíců můžete prodloužit dobu skladování už jen o měsíc nebo o dva. Vše probíhá po předchozí domluvě.

Výhody skladování s Profigroup

Naše firma nabízí zákazníkům tu výhodu, že zajistí skladování i odvoz. Nemusíte tedy zdlouhavě hledat více firem a pak koordinovat jejich činnost, ale vše máte od jednoho dodavatele.

Po příjezdu k zákazníkovi vše pečlivě obalíme a opatrně odneseme do auta, kde nábytek zabezpečíme proti pohybu během převozu. Na skladování vám můžeme půjčit krabice, pokud bude potřeba, tak zajistíme demontáž nábytku. Jsme tu prostě od toho, abychom vám zajistili komplexní službu.

Po skončení doby uskladnění vám vaše věci opět bezpečně dovezeme a nastěhujeme zpět do bytu nebo firmy.

V našich skladech si můžete pronajmout kóje už od 1 m2. Podle délky pronájmu a velikosti kóje je vám vypočítána cena skladného za měsíc, která je platná po celou dobu smlouvy.

Zavolejte nám a svěřte svůj majetek do našich rukou. Zajistíme, aby byl po dobu, kterou potřebujete, v naprostém bezpečí.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace