Uskladnění nábytku bez práce

Dlouhodobé skladování ve skladech v Praze či nejbližším okolí nikdy nebylo snazší. Naši pracovníci přijedou, vše zabalí a odvezou. Od jedné firmy kompletní služba!

Zavolejte profesionály

Se stěhováním máme dlouholeté zkušenosti, nyní k této službě přidáváme i skladování. Nabízíme tak zákazníkům jedinečnou možnost odvozu a uskladnění nábytku, krabic či třeba motocyklu od jedné firmy. Nemusíte tak řešit koordinaci mezi dvěma různými firmami, což vám výrazně usnadní práci.

Sklady jsou zabezpečené

Všechny naše skladové prostory jsou pod kamerovým dohledem a zabezpečeny alarmem. Navíc je prostor průběžně kontrolován našimi pracovníky. Skladování od Profigroup je bezpečné, rychlé a cenově dostupné.

Kóje na míru

Skladování v Praze od naší firmy je výhodné i v tom, že vám neúčtujeme žádné metry "vzduchu". Naše kóje totiž jdou flexibilně upravit, a tak všechny metry, které účtujeme, jsou plně obsazené vaším nábytkem.

Uskladníme téměř vše

Naše sklady pojmou jakkoliv velkou zakázku. Skladujeme skříně, postele, krabice, pneumatiky, jízdní kola... Cena skladování je závislá na velikosti kóje a délce pronájmu. Ceník nakládky a odvozu najdete na stránkách stěhování Profigroup.

Zavolejte si o nabídku

Cenovou nabídku vám sdělíme po telefonu nebo při větší poptávce mailem. Skladování s Profigroup je snadné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace